Intencje Mszalne 

22.11.2020 – 29.11.2020

Niedziela (22.11.2020)

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 

  •   8:00  + Arkadiusz Jakusz – 9 rocznica śmierci
  • 10:00  ++ Waleska, Bernard, Cecylia, Jan, Daniela, Władysław, Wanda, Tadusz, Waldemar, Przemysław, Bogdan, Kazimierz oraz ++ z rodzin Kostuch, Formela, Gołebiowskich i Szarek
  • 12:00  + ojciec Bogusław Kosobucki oraz ++ rodzice chrzestni: Łucja Kurszewska i Zygfryd Hoppa
  • 18:00  ++ Józef i Roman Kolińscy, Stanisława Bławat oraz ++ z rodzin Kolińskich i Czajkowskich

Poniedziałek  (23.11.2020 r.)

  • 17.00  ++ Jadwiga i Otto oraz ++ z rodziny
  • 18:00  ++ Agata (88 rocz. urodzin) i Henryk Talaśka oraz ++ z rodziny

      Wtorek (24.11.2020)

   Św. Męczenników: Andrzeja Dung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy

  • 17.00   ++Arkadiusz Parchoniuk (9 rocz. śm.), Damian Stencel (3 rocz.śm.)   oraz ++ z rodzin Parchoniuk i Jahn
  • 18:00  Za zmarłych Parafian 

Uwaga!  Msze św. i Różaniec z Wypominkami  odbędą się w kościele Matki Bożej Różańcowej

Środa (25.11.2020)

  • 11:00   Pogrzebowa - Śp. Lech Pietrzak, lat 78 -  Borowina
  • 17:00   48 – rocz. ślubu Marii i Mirosława
  • 18:00  ++ Anna, Franciszek, Stanisław i Jan Lellek, Stanisław i Gerard Kasyna, Grzegorz Ciepliński, Ireneusz Tyszka, Krzysztof Multan, Władysława i Bolesław Zarębscy

  Czwartek  (26.11.2020)

  • 11:00  Pogrzebowa – Śp. Bogusław Kosobucki, lat 83 - Przodkowo
  • 17:00 + Werner Hoffman (6 rocz. śm.) oraz ++ z rodzice
  • 18:00   ++ Monika i Paweł Podjascy, Bogumiła i Mariusz Piankowscy oraz Jadwiga Serkowska

Piątek (27.11.2020)

  • 17:00  ++ Agnieszka(25 rocz.śm.), Józef oraz ++ Antonina i Jan Drewa
  • 18:00  + Barbara  (72 rocz. urodzin) i Roman Kunowscy
  • 18:00 ++ Jadwiga, Franciszek i Zbigniew Jasińscy, Stanisław Kiełb, Robert Kalinowski, Tadeusz  Waloch oraz ++ z rodziny

Sobota  (28.11.2020)

  •  8:00   + Anna (10 rocz. śm.) oraz ++ rodzice i rodzeństw
  •  8:00    ++ Urszula i Józef Kreft, Irena, Jerzy, Gerard i Jacek
  • 18:00   + Franciszek Dobberstein – 1 rocz. śmierci

Niedziela (29.11.2020)

I Niedziela Adwentu

  •   8:00   ++ Urszula i Józef Kreft oraz ++ z rodzin z obu stron:  Gerard Żabiński, Jerzy i Irena Cieszyńscy, Jacek Czesnakowski, Erna i Józef Wysieccy, Władysław Stefanowski oraz ++ z rodziny
  • 10:00   O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Św. dla Agaty Klinkosz, z okazji 18 rocz. urodzin
  • 12:00   O zdrowie i Boże błog. dla Mirosławy, z okazji 50 rocz. urodzin
  • 18:00   ++ Janina (3 rocz. śm.) i Janusz Tarnowscy oraz ++ z rodziny