VI Niedziela Zwykła - 17 lutego 2019

• Każda niedziela jest okazją do pogłębiania naszej wiary i pogłębienia naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Ważne jest, aby w tym procesie brała udział każda chrześcijańska rodzina i cała nasza wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje, jakie wiążemy z nowym tygodniem. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie, pozwólmy Panu Bogu działać w naszych sercach, a wówczas nasza codzienność wypełni się dobrem.

• W piątek, 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Jest ono okazją do wyrażenia czci św. Piotrowi i każdemu jego następcy. Przez wiele lat otaczaliśmy  miłością i modlitwą naszego Rodaka, św. Jana Pawła II. Niech nie zabraknie teraz wyrazów oddania i modlitwy w intencji Papieża Franciszka. Wspierajmy go duchowo w jego niełatwej posłudze dla dobra Kościoła i całej ludzkości.

• Zachęcamy do licznego udziału w liturgii Mszy św. sprawowanych w tygodniu i do udziału w nabożeństwach maryjnych. W środę, po Mszy św. wieczornej modlimy się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w sobotę o godz. 07:30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

• Z racji trwających ferii zimowych, w środę i w piątek, Biuro Parafialne będzie czynne w godz. 16:00 - 16:30. W pozostałe dni – bez zmian.

• Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, zbierać będziemy ofiary na nasze inwestycje parafialne wykonane w ubiegłym roku. Bóg zapłać! wszystkim angażującym się systematycznie w nasze wspólne dzieło, które czynimy na chwałę Bożą i dla naszego wspólnego dobra.