OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia  2024

1. Dziś czwarta Niedziela Wielkanocna, zwana niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynająca  Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele. Modlić się będziemy za wszystkich wezwanych do pełnienia misji głoszenia Słowa Bożego i sprawowania sakramentów świętych we wspólnocie Ludu Bożego na całym świecie, zwłaszcza w naszej Ojczyźnie.

2. We wtorek, 23 kwietnia, przypada Uroczystość Św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Zapraszamy na Msze św., które będziemy sprawować o godz. 17.00 i 18.00. Z tej racji nie będzie nabożeństwa za zmarłych w kościele św. Franciszka Ksawerego na cmentarzu.

3. W  środę, 24 kwietnia o godz. 19.00, w salce parafialnej odbędzie się spotkanie w Klubie Katolickim. Zapraszamy do dzielenia się swoim doświadczeniem wiary oraz do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na pojawiające się trudności z jej zrozumieniem i przekazywaniem innym.

4. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. sprawowanych w dni powszednie i do Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek w godz. 18.30-19.30. W tym czasie jest również okazja do Spowiedzi św.

5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Będziemy zbierać ofiary na nasze inwestycje parafialne. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w to nasze wspólne dzieło i wspierają finansowo podejmowane przez na działania. Bóg zapłać!

Transmisja z kościoła

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plan modlitw i nabożeństw w dni powszednie

Poniedziałek  –   Dzień Modlitw w intencji Ojczyzny i Kościoła w Polsce