XX Niedziela Zwykła - 18 sierpnia 2019

• Dzisiaj przypada XX Niedziela Zwykła. Parafia w Pręgowie pw. św. Rocha obchodzi swoją uroczystość odpustową. Msza św. z udziałem kapłanów naszego Dekanatu, będzie sprawowana o godz. 13:30.

• We wtorek gromadzimy się na modlitwie za naszych zmarłych w kościele św. Franciszka Ksawerego na cmentarzu. Różaniec z Wypominkami o godz. 17:30, a po nim Msza św. zbiorowa za naszych zmarłych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i nawiedzenia grobów swoich bliskich.

• W środę przypada liturgiczne wspomnienie Św. Piusa X, Papieża, którego relikwie posiada nasza parafia. Na zakończenie Mszy św. sprawowanych w tym dniu o godz. 17:00 i 18:00 odbędzie się obrzęd ucałowania jego relikwii. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 18:00 modlić się będziemy do M.B. Nieustającej Pomocy.

• Zapraszamy również do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP. Od wielu lat czynimy to w każdą sobotę o godz. 07:30.

• Najbliższa niedziela 25 sierpnia - to już ostatnia niedziela tego miesiąca. Będziemy zbierać  ofiary na nasze inwestycje parafialne. Bóg zapłać! wszystkim, którzy o tym  pamiętają i troszczą się o naszą świątynię.